Şanse Sende Şans Sende

Sayısal loto oyna

Haftanın 2. sayısal loto çekilişine katılmak kupon doldurarak bir loto bayisine giderek kuponu yatırın, sayısal loto oynamadan önce bilmeniz gerekenler.

Haftanın 2. sayısal loto çekilişine katılmak çok kolay, kupon doldurun ve bir loto bayisinde bu kuponu yatırın. Asıl önemli olan kısım ise bundan önce geliyor, bir sayısal loto kuponu oynamadan önce bilmeniz gerekenler.

Önce sayısal loto ile ilgili çok bilenenlerden başlayalım;

Sayısal loto 1-49 rakamları arasından 6 farklı rakam seçip, kupon üzerinde işaretlemenizle başlar. Sayısal loto oynanan kupon kağıdı üzerinde 8 kupon doldurmanıza imkan veren 8 tane numara seçim kutusu vardır. Her bir kutudan 6 numara seçerek 8 kupon oluşturabilirsiniz, boş bıraktığınız kupon alanları dikkate alınmaz.

Kupon yatırıldıktan sonra size oynamış olduğunuz rakamları gösteren başka bir kağıt verilir, diğer işaretlediğiniz kuponla bir işiniz kalmamış demektir, artık o kuponu atabilirsiniz.

Evet oynaması oldukça basit ama bu 6 rakamı neye göre seçeceksiniz.

Rastgele oynadığınız bir kuponun tutma olasılığı her oynanan kupon gibi 13.983.816 da 1 dir yani 13 milyon 983 bin 816 da birdir. Bu sayı kadar farklı sayısal loto kuponu oynayabileceğiniz anlamına gelir ve bu kadar farklı kupon oynayabilseydiniz, sayısal loto yu kesin olarak kazanabilirdiniz.

Ama çok çok daha az sayıda kuponla bunu yapmamız gerekiyor.

Bu kadar fazla ihtimal varken çıkmış olan sayılara bakarak bir fikir sahibi olabiliriz. Bugüne kadar en çok ve en az çıkan rakamları incelememiz bize az çok bir fikir verecektir ve bu çıkan rakamlar 3 aşağı 5 yukarı birbirlerine yakın oluyorlar.

Sayısal loto rakamları kaç kez çıktı ve bu istatistiği güçlendirmek için hazırladığımız Sayısal loto üst üste çıkan rakamlar istatistiklerinden yararlanabilirsiniz.

Önemli hatırlatma:

Bu günlerde herkesin bildiği gibi corona virüs salgını nedeniyle 20 yaş altı ve 65 yaş üstü insanlarımız dışarı dahi çıkamazken sayısal loto kuponlarını da doğal olarak yatıramayacaklardır. Sizde bu yaş aralığına giriyorsanız (not: 18 yaşından küçükler yasal olarak bu tarz çekilişlere katılamıyorlar), bu yaş aralığının dışında kalan, ailenizden, yakınınızda bulunan akrabalarınızdan veya komşularınızdan rica ederek kuponunuzu yatırtabilirsiniz, heleki şu günlerde halen işe giden gelen yakınlarınız varsa zaten dışarıda olacakları için bu ricayı daha kolay yapabilirsiniz.

20 yaş altı ve 65 yaş üstüyseniz bugünlerde dışarıya çıkmamanız gerekmektedir, buna uyalım sağlıklı kalalım.

Bu sayfada aradığınızı bulabildiniz mi?

İyi vakit geçirip, geçirmediğinizi bilmemiz, bizim için çok önemli, kişisel hiçbir veri alınamaz ve sadece birine basmanız yeterli.